szukaj

szukaj
Newsletter

Dopisz się do listy osób otrzymujących informacje o nowościach w ofercie sklepu i aktualnych akcjach promocyjnych.

Dopisując swój adres e-mail do newslettera wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym danych nie oznaczonych jako obligatoryjne, przez COCON - Magdalena Chałka z siedzibą w Krakowie przy ul. Limanowskiego 31/4, dla celów marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz 1204 z pózn. zm.).

Zapisując się na naszą listę mailingową i potwierdzając swoją wolę, wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących aktualnych promocji, nowości oraz oferty handlowej Sklepu Tropiker.pl.
My zaś ze swej strony zapewniamy, że Twój adres nie zostanie przekazany bez Twojej zgody żadnej innej firmie czy osobie.

W każdym momencie masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody i wypisania się z Newsletter'a. W tym celu prosimy o wysłanie pustej wiadomości na adres e-mail: admin@tropiker.pl z tematem "Rezygnacja z newslettera".

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

szukaj
Największy wybór moskitier turystycznych marki Cocoon i Care Plus :)
 
szukaj
szukaj
Bądź na bieżąco z ofertą promocyjną oraz nowościami w Tropikerze - zapisz
się do Newslettera !
Więcej na temat newslettera >>>

 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2021 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.