szukaj

szukaj
Partnerzy

lux med
        
LUX MED – Program Zdrowie Piękno Harmonia
 

Wszystkim posiadaczom Karty Pacjenta* LUX MED przysługują następujące zniżki:

5% rabatu na zakupy w sklepie Tropiker.pl. 

* po wcześniejszym okazaniu Karty Pacjenta
 

Grupa LUX MED jest największą siecią na polskim rynku usług medycznych. Prowadzi 72 własne centra medyczne i 24 przyzakładowe. Oferujemy pełen zakres opieki ambulatoryjnej, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej. Od sierpnia 2010 r. w ramach Grupy działa szpital w Warszawie. Z Grupą współpracuje ok. 1500 poradni medycznych w całej Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad milion pacjentów.

W ramach Grupy LUX MED. działają centra medyczne LUX MED i Medycyny Rodzinnej, placówka specjalistyczna PROFEMED, Szpital LUX MED, a także ośrodki endoskopowe Endoterapia i placówki MegaMed. Do Grupy LUX MED należy też LUX MED Diagnostyka, w tym AVI Diagnostyka Obrazowa, Konsylium, FADO Centrum Usług Medycznych oraz Med-Sport.

   
LUX MED Sp. z o.o.
ul. Postępu 21C
02-676 Warszawa
 szukaj
Największy wybór moskitier turystycznych marki Cocoon i Care Plus :)
 
szukaj
szukaj
Bądź na bieżąco z ofertą promocyjną oraz nowościami w Tropikerze - zapisz
się do Newslettera !
Więcej na temat newslettera >>>

 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2019 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.