szukaj

szukaj
Dostawa
Dostawa zamówionego towaru jest realizowana na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w Sklepie TROPIKER.PL za pośrednictwem:


Poczta Polska
- przewidywany czas dostawy w zależności od rodzaju przesyłki to 1-5 dni roboczych


UPS - przewidywany 
czas dostawy to 1-2 dni robocze


logo paczkomaty

Paczkomaty - przewidywany czas dostawy to 1-3 dni robocze 
Znajdź Paczkomat:
https://twoj.inpost.pl/boxmachines/BoxMachinesList.pdfCzas realizacji zamówienia (24h, 2-3 dni,7 dni, na zamówienie) podany przy każdym produkcie, oznacza czas realizacji po stronie Sklepu Tropiker.pl, liczony od momentu złożenia zamówienia oraz zaksiegowania wpłaty na konto (przy wyborze płatności: przelew, płatność kartą) do przekazania przesyłki kurierowi, nadania w Paczkomacie lub wysłania Poczta Polską.

24H - towar dostępny na magazynie, pobranie do 12 :00 to realizacja od razuw tym samymdniu , przelew /karta po zkasiegowaniu,  DOPISAC !!!!!
szukaj
Dostępne są już w ofercie innowacyjne hamaki i akcesoria hamakowe austriackiej marki Cocoon. W ofercie hamaki podrożne i biwakowe standardowe, hamaki podróżne, hamaki ultralekkie, czy hamak z moskitierą - chroniący przed owadami lub też moskitiera dedykowana do hamaka. Oraz liczne akcesoria i akcesoria hamakowe Cocoon, w tym tarp, pasy mocujące do hamaków, śpiwory, underquilty, quilty i różne poduszki, w tym poduszki specjalnie dedykowane do hamaków. 

 
szukaj
szukaj
 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2024 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.