szukaj

szukaj
Sposób płatności
Zamawiając towar w sklepie Tropiker.pl, można wybrać następujące rodzaje płatności:

1. Przelew - przedpłata

(Sklep Tropiker.pl oczekuje na zaksięgowanie wpłaty za zamowienie - maksymalnie do 2 dni roboczych, licząc do dnia złożenia zamówienia - po tym czasie, w przypadku braku wpłaty - zamówienie zostaje automatycznie anulowane przez Sklep Tropiker.pl). 

Konto bankowe Sklepu Tropiker.pl:

ING BANK ŚLĄSKI 63 1050 1445 1000 0091 2578 7235
NOMADER
ul. Grottgera 8a 
81-809 Sopot

2. Płatności online (PayU - wyłączny operator płatności) - szybkim przelewem bankowym, kartą płatniczą.

3. Płatności online (system odroczonej płatności PayU: PayPo lub Twisto). 

System 
płatności odroczonej: PayPo lub Twisto - oferowane przez nasz sklep - umożliwiają zapłatę do 30 dni, od dnia złożenia zamówienia.

4. Aktualnie Sklep Tropiker.pl nie oferuje p
łatności za pobraniem (płatność kurierowi przy odbiorze zamówienia).
(Z uwagi na nadmierną ilość nieodbieranych paczek pobraniowych przez Klientów).
   
W przypadku chęci skorzystania z możliwości zapłaty z odroczonym terminem płatności, sugerujemy skorzystanie z udostępnionego przez Sklep, systemu odroczonej 
płatności PayU: PayPo lub Twisto.

Kliknij na poniższy obrazek, w celu uzyskania szczegółów płatności PayU.2. Płatność w systemie DOTPAY

3. Zapłata kartą płatniczą /podanie operatorow, ktorych karty sa akc
t

wane or

szukaj
Dostępne są już w ofercie innowacyjne hamaki i akcesoria hamakowe austriackiej marki Cocoon. W ofercie hamaki podrożne i biwakowe standardowe, hamaki podróżne, hamaki ultralekkie, czy hamak z moskitierą - chroniący przed owadami lub też moskitiera dedykowana do hamaka. Oraz liczne akcesoria i akcesoria hamakowe Cocoon, w tym tarp, pasy mocujące do hamaków, śpiwory, underquilty, quilty i różne poduszki, w tym poduszki specjalnie dedykowane do hamaków. 

 
szukaj
szukaj
 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2024 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.