szukaj

szukaj
O nas
Internetowy Specjalistyczny Sklep Podróżniczy TROPIKER.PL został stworzony z myślą o osobach podróżujących do tropików i ciepłych krajów lecz nie tylko.

Tropiker to sklep dla pasjonatów podróży, oferujący szeroki wybór specjalistycznego sprzętu i akcesoriów dla osób planujących wyprawy w trudne warunki klimatyczne, takie jak Azja i Afryka.
W ofercie Tropikera znajdziesz między innymi moskitiery, hamaki, specjalistyczny sprzęt podróżniczy oraz odzież przeznaczoną na wyprawy w tropiki. Wszystkie produkty oferowane przez sklep wykonane są z najlepszej jakości materiałów, co zapewnia niezawodność i trwałość.

Od 2005 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów austriackiej marki Cocoon, Cocoon – Insect Shield, Traveler’s Tree www.cocoon.at, www.cocoon.com.pl. Do 2010 sprzedawaliśmy on-line „kokony” na stronie www.cocoon.com.pl. W 2011 postanowiliśmy uruchomić nowy niezależny sklep internetowy www.tropiker.pl, w którym dostępna będzie pełna oferta produktów Cocoon oraz innych marek, których produkty będą przydatne podczas podróży dalekich i bliskich, na pustynię i w góry, do dżungli i nad morze,czy też samotnych lub grupowych wypraw w nieznane. 
 
Oferta sklepu przeznaczona jest dla turystów, podróżników, obieżyświatów, czy też ludzi lubiących spędzać wolny czas aktywnie, na świeżym powietrzu. Sklep Tropiker.pl oferuje szeroki wybór specjalistycznego asortymentu podróżniczego i turystycznego, przydatnego, a czasami wręcz niezbędnego podczas bliższych i dalszych podróży, czy też specjalistycznych wypraw. 

Sklep Tropiker to również miejsce, w którym możesz skorzystać z fachowego doradztwa, dzięki któremu dobierzesz odpowiedni sprzęt i akcesoria. Wszyscy pracownicy Tropikera są doświadczonymi podróżnikami i z chęcią dzielą się swoją wiedzą oraz radami.
 
Osobiste doświadczenie sprzedawców, będących aktywnymi podróżnikami, w połączeniu z ich szeroką i specjalistyczną wiedzą gwarantują uzyskanie fachowej i rzetelnej porady oraz miłej obsługi. Sprzedawcy Tropikera zawsze doradzą, jakie produkty warto zabrać  na wyjazd, w różne rejony Polski, Europy, czy Świata, aby uczynić podróż bezpieczną  i komfortową. 
 
Sklep oferuje najwyższej klasy, sprawdzone produkty turystyczne i outdoorowe wyłącznie renomowanych producentów, będących specjalistami w swojej dziedzinie, co gwarantuję satysfakcję z dokonanego zakupu oraz z produktu w trakcie jego użytkowania. 
 
Produkty oferowane w sklepie, używają oraz testują podczas swoich wypraw sprzedawcy sklepu, a także wielu wytrawnych podróżników, czy też ratownik TOPR. Z ich opiniami oraz testami wybranych produktów można się zapoznać na stronie sklepu TROPIKER.PL.

Jeśli planujesz wyprawę w tropiki lub na safari, to sklep Tropiker to idealne miejsce dla Ciebie. Znajdziesz w nim wszsytko to, czego potrzebujesz, by wyruszyć na swoją wymarzoną podróż i przygodę, w pełni przygotowanym i bezpiecznym.
A szybka dostawa zamówionego towaru, to dodatkowy atut, który przemawia za wyborem Tropikera, jako Twojego sklepu podróżniczego.
 
Drodzy Klienci, 
Jeśli potrzebujecie i poszukujecie konkretnych produktów i nie możecie ich znaleźć w sieci, koniecznie piszcie do nas !!!
Postaramy się poszerzyć i dostosować ofertę sklepu do Waszych podróżniczych potrzeb :)
 
 
Gorąco zapraszamy do zakupów :)

 
 
 

szukaj
Dostępne są już w ofercie innowacyjne hamaki i akcesoria hamakowe austriackiej marki Cocoon. W ofercie hamaki podrożne i biwakowe standardowe, hamaki podróżne, hamaki ultralekkie, czy hamak z moskitierą - chroniący przed owadami lub też moskitiera dedykowana do hamaka. Oraz liczne akcesoria i akcesoria hamakowe Cocoon, w tym tarp, pasy mocujące do hamaków, śpiwory, underquilty, quilty i różne poduszki, w tym poduszki specjalnie dedykowane do hamaków. 

 
szukaj
szukaj
 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2024 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.