szukaj

szukaj
Odbiór osobisty
Wizyta i Odbiór osobisty jest możliwy w Sopocie wyłącznie w naszym biurze przy ul. Artura Grottgera 8a/II p., tylko po zaksięgowaniu przedpłaty na naszym koncie bankowym oraz po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu odbioru. 
W tym celu należy wcześniej skontaktować się z obsługą sklepu telefonicznie 502 089 992 w godzinach pracy sklepu od 10:00 - 17:00 w dni robocze lub pisząc e-mail na adres sklep@tropiker.pl.

DRODZY KLIENCI!

ZAMÓWIENIA INTERNETOWE SĄ REALIZOWANE CODZIENNIE (OD PON. DO PT.)

DO DNIA 30.06.2024 - TYMCZASOWO NIE MA MOŻLIWOŚCI WIZYT I ODBIORÓW OSOBISTYCH W BIURZE
I SHOWROOMIE NASZEGO SKLEPU W SOPOCIE (Z POWODU REMONTU SHOWROOMU). 

Zespół sklepu TROPIKER.PL
  


  

szukaj
Dostępne są już w ofercie innowacyjne hamaki i akcesoria hamakowe austriackiej marki Cocoon. W ofercie hamaki podrożne i biwakowe standardowe, hamaki podróżne, hamaki ultralekkie, czy hamak z moskitierą - chroniący przed owadami lub też moskitiera dedykowana do hamaka. Oraz liczne akcesoria i akcesoria hamakowe Cocoon, w tym tarp, pasy mocujące do hamaków, śpiwory, underquilty, quilty i różne poduszki, w tym poduszki specjalnie dedykowane do hamaków. 

 
szukaj
szukaj
 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2024 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.