Single
Single
Double
Double
Ultralight
Ultralight
 
Ultralight z moskitierą
Ultralight z moskitierą
Zestawy hamakowe
Zestawy hamakowe
Moskitiera
Moskitiera
 
Tarp
Tarp
Śpiwory
Śpiwory
Quilty/podpinki
Quilty/podpinki
 
Taśmy
Taśmy
Poduszki
Poduszki
 
Marka COCOON z dumą prezentuje zupełnie nową linię hamaków, która przekonuje przemyślanymi detalami, specjalnymi materiałami i przestronnymi wymiarami, pozwalającymi na wysoki komfort spania. Dostępne są hamaki podróżne, hamaki ultralekkie, czy hamak z moskitierą lub też moskitiera dedykowana do hamaka oraz akcesoria hamakowe, w tym underquilty, quilty i poduszki dedykowane do hamaków Ciesz się najwyższym komfortem i relaksem podczas swoich podróży z hamakiem podróżnym Cocoon! To niezwykle lekki i przenośny hamak, zaprojektowany specjalnie dla poszukiwaczy przygód i osób ceniących sobie wygodę na każdym kroku. Jego oddychający materiał i łatwy do użycia system zawieszenia pozwalają na szybką i łatwą konfigurację w dowolnym miejscu. Bez względu na to, czy planujesz wakacje w górach, na plaży czy na festiwalu, hamak podróżny Cocoon jest idealnym wyborem dla każdego, kto szuka sposobu na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Hamak Cocoon możesz rozwiesić w dowolnym miejscu i w pełni cieszyć się swoją przygodą. Jego trwała konstrukcja i materiały gwarantują wygodę i niezawodność na długi czas. Z hamakiem podróżnym Cocoon, nie musisz już martwić się o ciężki bagaż - jego niewielkie rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieści się w Twoim bagażu podróżnym. Zapomnij o stresie i codziennych obowiązkach, a zacznij odkrywać piękno świata w pełnej wygodzie i komforcie. Hamak podróżny Cocoon pozwoli Ci na relaks w każdych warunkach, niezależnie od pogody czy miejsca. To idealny wybór dla osób, które szukają sposobu na regenerację i spokojny sen na łonie natury. Zamów swój hamak podróżny Cocoon już dziś i doświadcz wygody i komfortu, które zmienią Twoje podejście do podróży na zawsze!
szukaj
Dostępne są już w ofercie innowacyjne hamaki i akcesoria hamakowe austriackiej marki Cocoon. W ofercie hamaki podrożne i biwakowe standardowe, hamaki podróżne, hamaki ultralekkie, czy hamak z moskitierą - chroniący przed owadami lub też moskitiera dedykowana do hamaka. Oraz liczne akcesoria i akcesoria hamakowe Cocoon, w tym tarp, pasy mocujące do hamaków, śpiwory, underquilty, quilty i różne poduszki, w tym poduszki specjalnie dedykowane do hamaków. 

 
szukaj
szukaj
 ss
szukaj
 
  • Care Plus
  • Cocoon
  • Haglofs
  • Steripen
  • Silkbody
  • Kukuxumusu
  • Traveler's Tree
  • Cocoon  (Insect Shield)
 

© 2011-2024 NOMADER  All rights reserved

Nazwy producentów, marki, logotypy, zdjęcia i opisy zamieszczone na stronie są chronione prawami autorskimi. Używanie bez pisemnej zgody zamieszczonych na stronie informacji, zdjęć, opisów oraz logotypów stanowi naruszenie prawa autorskiego. Prezentowane przez nas marki i nazwy producentów należą do ich właścicieli i zostały przez nas użyte jedynie w celach informacyjnych. Prezentowane produkty oraz cennik nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane produkty mogą nie stanowić odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Rzeczywista kolorystyka niektórych produktów może odbiegać od przedstawionej na witrynach niniejszej strony.